0
0

سلام استاد اگه ما در گیر روابطی شده باشیم که طرف مقابل همش به ما خیانت میکنه این روابط هم با قانون جذب درست میشه؟ باید چیکار کنم؟

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
0
0

سلام خدمت همراهان عزیز

در پاسخ به سوال شما  باید بگویم که جهان بیرون انعکاس جهان درون ماست اگر شما این رفتار غلط( خیانت ) را مدام جذب میکنید نشان دهنده وجود این باور در ضمیر ناخودآگاه شماست که به واسطه دریافت ورودیهای غلط در این مورد این باور در شما شکل گرفته است که باورهای ما حاصل دریافت اطلاعاتی است که زیاد میبینیم و میشنویم و زیاد صحبت میکنیم و هر چقدر که توجه شما روی این موضوع باشد بیشتر در این مدار و چرخه غلط خواهید ماند و بیشتر از این نوع رفتار خواهید دید حتی اگر با این باور رابطه تان را از لحاظ فیزیکی کات بکنید باز هم وارد هر رابطه با هر فرد دیگری شوید وجهه خیانت این افراد را بر انگیخته و جذب خود میکنید.

نکته دیگری که باعث میشود که این نوع رفتار را در زندگی خود تجربه کنید احساس عدم لیاقت و شایستگی خود برای داشتن یک رابطه سالم و عالی و وفادارانه و پایدار میباشد که این احساس کم ارزشی و خود کم بینی از عزت نفس و اعتماد به نفس پایینی نشات میگیرد .

پس برای حل این موضوع در قدم اول باید ورودیهای خود را کنترل کنید تا باورهای خوب و عالی در نا خودآگاهتان شکل بگیرد و باور عالی و سازنده جایگزین باور غلط در مورد رابطه شود و همچنین توجه خود را از روی موضوع خیانت برداشته و به روابط عالی و وفادارانه و پایدار و عاشقانه بگذارید و در آخر باید روی احساس لیاقت و شایستگی داشتن یک رابطه عالی و عزت نفس خود کار بکنید که من پیشنهاد میکنم دوره بی نظیر آشتی با خود را در این زمینه تهیه کنیدکه نکات و تمارین بسیار عالی و کاربردی برای ارتقا عزت نفس و خودباوری و خود ارزشی داده ام .

شاد باشید

پریسا راستگو

  • شما باید برای ارسال دیدگاه شوید
نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما
اگر قبلاً حساب کاربری دارید با پر کردن فیلد های زیر یا به عنوان مهمان ارسال کنید.
نام*
ایمیل*
وب سایت